DZELZAVAS

internātpamatskola

Par Dzelzavas internātpamatskolu

Skola dibināta 1965. gadā. Skola piedāvā izglītību šādās programmās:

Pirmsskolas izglītības:
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar jauktiem attīstības
  • traucējumiem (01015611)
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības
  • traucējumiem (01015811)
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības
  • traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (01015911)
Pamatizglītības:
  • speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (21015811)
  • speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (21015911)

Profesionālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem:

• Ēdināšanas pakalpojumi (kods 22811021), iegūstamā kvalifikācija – pavāra palīgs. Mācību ilgums 3 gadi.
  • Ēdināšanas pakalpojumi (kods22811021), iegūstamā kvalifikācija – konditora palīgs. Mācību ilgums 2 gadi.
  • Kokizstrādājumu izgatavošana (kods 22543041), iegūstamā kvalifikācija – galdnieka  palīgs. Mācību ilgums 3 gadi.
No 1999. gada skolā tiek integrēti skolēni ar smagiem kustību traucējumiem. Skola ir pielāgota, lai pa to varētu pārvietoties skolēni ratiņkrēslos.

Aktualitātes Uzzini vairāk

"Latvijas skolas soma"